середа | 7 червня 2023 | 09:18
04.08.2017

В Івано-Франківській області відбулись консультації щодо Галузевої угоди

В рамках роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради розпочато переговорний процес щодо укладення нової Галузевої угоди між обласною державною адміністрацією, обласною радою та обласним комітетом профспілки працівників державних установ на 2017 – 2020 роки.

Зокрема, 27.07.2017 року проведено консультації заступника директора департаменту соціальної політики - начальника управління праці Я. Ульванської та заступника начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації О. Гринів з головою обласного комітету профспілки працівників державних установ Н.Гушпіт із зазначеного питання.

В ході консультацій від сторони органів влади рекомендовано внести зміни до проекту Галузевої угоди в частині доповнення її розділів окремими пунктами, зокрема, щодо: надання працівникам (на їх прохання), які попереджені в установленому порядку про звільнення, передбачених пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України, можливості здійснювати в робочий час пошук нового місця роботи у порядку і на умовах, встановлених колективним договором; усунення нерівності за її наявності в оплаті праці жінок і чоловіків на базі загального соціального нормативу оплати праці в бюджетній сфері, а також на основі професійної підготовки (перепідготовки) кадрів, а також доповнити угоду підрозділом “Соціальне партнерство” тощо.

Учасниками консультацій узгоджено усі пункти угоди та прийнято до уваги рекомендації сторони органів влади до існуючого проекту.

Прес-служба НТСЕР