четвер | 30 червня 2022 | 16:27
11.12.2017

Прес-реліз щодо проведення 07 грудня 2017 року засідання робочої комісії обласної тристоронньої соціально-економічної ради

На черговому засіданні робочої комісії обласної тристоронньої соціально-економічної ради щодо переговорів та укладення Територіальної угоди між Івано-Франківською облдержадміністрацією, об’єднаннями роботодавців та профспілковими об’єднаннями на 2018-2020 роки, яке відбулося 07.12.2017 року під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальника управління праці Я. Ульванської, розроблено основні положення спільних домовленостей Сторін для включення їх до проекту Територіальної угоди, а також обговорено пропозиції Сторони органів влади до розділів “Загальні положення” і “Оплата праці” цього проекту.

За підсумками засідання Сторони домовились надіслати повноваженим представникам кожної із Сторін спільні домовленості для подальшого опрацювання та надання пропозицій щодо їх реалізації.

Крім того, в ході обговорення  пропозицій соціальні партнери узгодили внесенні рекомендації до розділів “Загальні положення” і “Оплата праці” цього проекту,.

Прес-служба НТСЕР