четвер | 30 червня 2022 | 17:24
08.08.2019

Формування соціальних партнерів в місцевих громадах

В Івано-Франківській ОТСЕР розпочато роботу по залученню об’єднаних територіальних громад (ОТГ) для розвитку соціального діалогу. Формування соціальних партнерів в місцевих громадах.
Україна реформується в напрямку кращих європейських стандартів. Це стосується й розвитку принципів та інструментарію соціального діалогу. На цьому етапі для виконавчої влади важливо мати зворотній зв’язок з інститутами громадянського суспільства. Особливо зараз, коли одна із реформ, найбільш важливих для майбутнього України, – адміністративно-територіальна показує прогалини в механізмах соціального діалогу і вимагає залучення до процесу місцевих громад, в тому числі об’єднаних територіальних громад (ОТГ).
ОТГ стають осередками регіонального розвитку, здатними захищати інтереси громадян, взаємодіяти з профспілками, організаціями роботодавців, іншими громадськими організаціями.
Саме про налагодження партнерства між різними суб’єктами на локальному рівні, залучення їх до процесу розвитку відповідної території з метою зростання добробуту громадян йшлося під час зустрічі з представниками Угринівської ОТГ, проведеної 07.08.2019 року за участю керівника секретаріату Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, заступника начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександри Гринів.

 

Фотострічка: