четвер | 30 червня 2022 | 16:52
16.09.2020

11 вересня 2020 року проведено засідання Чернівецької обласної тристоронньої соціально-економічної ради

11 вересня 2020 року у он-лайн форматі проведено засідання Чернівецької обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

На засіданні розглянуто питання щодо стану виконання Територіальної угоди на 2019 – 2020 роки за підсумками І півріччя  2020 року, про що прийняте відповідне рішення.

У рамках засідання сторонами соціального діалогу акцентовано увагу на роль ведення соціального діалогу для реагування на виклики, спричинені COVID-19, зокрема у питаннях захисту та гарантування прав працівників, їх здоров'я та безпеки, збереження робочих місць, а також впровадження заходів для тих, хто втратив роботу.

Співголова Ради від сторони роботодавців М. Бузинський інформував про стан розв’язання проблем, які виникають у трудовій та соціально-економічній сфері області, в тому числі шляхом вжиття заходів щодо недопущення звільнення працівників.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації І. Мінтянський наголосив про визначення Урядом умов для призначення допомоги на дітей фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Станом на 01.09.2020 - призначено 3752 допомоги.

Представником облдержадміністрації наголошено на продовження режиму контролю за дотриманням автоперевізниками вимог щодо перевезення пасажирів у маршрутах загального користування.

Прес-служба НТСЕР