четвер | 26 травня 2022 | 05:09
20.10.2021

Через соціальний діалог до гідної праці та добробуту людей.

NTSER

20 жовтня 2021 року відбулось засідання Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради з представниками Об`єднання організацій роботодавців, органів виконавчої влади та Ради профспілок Івано-Франківської області.

Засідання відкрила радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань охорони здоров'я та соціальної політики Людмила Сірко.

Основними питанням порядку денного засідання було заслуховування та обговорення звіту про роботу виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради за 2020-2021 роки і пріоритети її діяльності у        2022 році, дії сторін соціального діалогу області щодо покращення стану економічного і соціального розвитку області та інші актуальні питання сьогодення.

За підсумками засідання сторони соціального діалогу області прийняли ряд рішень, спрямованих на вирішення обговорюваних проблемних питань, а також підписали ряд звернень до Верховної Ради України і Меморандум про взаємодію між обласною державною адміністрацією та Радою профспілок області.

Крім того, у зв’язку із закінченням терміну дії Територіальної угоди між Івано-Франківською облдержадміністрацією, об’єднаннями роботодавців та профспілковими об’єднаннями, прийнято рішення розпочати переговори щодо укладення Територіальної угоди на наступний термін.

Прес-служба НТСЕР