четвер | 30 червня 2022 | 16:50
07.03.2018

Глобальна комісія МОП обговорила питання забезпечення справедливого майбутнього сфери праці для всіх

NTSER

15-17 лютого в штаб-квартирі МОП в Женеві відбулося друге засідання Глобальної комісії з питань майбутнього сфери праці, яке було присвячене обговоренню основних факторів, що впливають на майбутнє сфери праці.
Основними темами дискусії були:
роль трудової діяльності в житті окремої людини та суспільства в цілому;
викорінення все ще існуючої глобальної нерівності жінок і чоловіків у сфері праці;
технології та їх вплив на соціальний, екологічний та економічний розвиток;
управління процесами змін на кожному етапі змін та навчання;
нові підходи до питань економічного зростання та розвитку;
організація праці в майбутньому.
Обговорення торкнулося таких питань як надання послуг на базі Інтернету, системи та політики розвитку професійних навичок, неформальна економіка, загальний соціальний захист, міграція, молодь та її прагнення, а також перспективи країн розвинених та тих, що розвиваються у кожній із цих галузей.
Члени комісії дійшли спільної думки, що для дослідження проблем, що вимагають подальшого аналізу, необхідно провести серію технічних інформаційних нарад. Крім того, МОП планує налагодити співпрацю з іншими міжнародними організаціями, чия діяльність пов’язана з майбутнім сфери праці. У найближчому майбутньому відбудеться інформаційна зустріч за участю держав-членів МОП.
До моменту виходу звіту на початку 2019 року – року сторіччя МОП – в 2018 відбудуться ще два засідання Глобальної комісії. Члени комісії наголосили на своєму прагненні представити звіт, який буде не тільки політичний і стратегічний за своїм характером, але і орієнтований на конкретні дії.

Наступне засідання Глобальної комісії відбудеться в Женеві 15-17 травня.

Примітка: Глобальна комісія була створена в 2017 році з метою оцінити перетворення, що відбуваються в сфері праці та розробити рекомендації щодо подальших дій. Її створення знаменує перехід до другого етапу реалізації Ініціативи МОП, що стосується майбутнього сфери праці, запущеної Генеральним директором МОП Гаєм Райдером в 2013 році. На першому етапі держави-члени МОП провели обговорення на національному та територіальному рівнях, щоб обговорити, які перспективи їх чекають у сфері праці.

Прес-служба НТСЕР