четвер | 30 червня 2022 | 15:59
04.04.2018

Обговорення Проектного документу «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні (2017-2022 роки)»

NTSER

4 квітня 2018 року в приміщенні Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбулась зустріч з представниками Міжнародної організації праці (далі - МОП).
Зі сторони представників МОП на зустрічі були присутні Джемал Ходжіч – старший технічний радник та Крістіна Міхес – старший спеціаліст соціального діалогу та трудового законодавства та Андрій Фіголь – асистент Проекту.
Головним питанням зустрічі було обговорення Проектного документу «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць Україні  2017-2022 роки» (далі – Проект).
Сторони обговорили низку пропозицій та актуальних питань щодо бачення подальшої реалізації Проекту. Представниками МОП запропоновано в рамках реалізації Проекту провести до кінця поточного року три семінари для підвищення спроможності та розвитку тристороннього соціального діалогу.
За результатами зустрічі було досягнуто спільних домовленостей щодо напрацювання секретаріатом Національної ради переліку проблемних питань до кінця квітня, на основі яких буде розроблено проект Стратегічного плану дій Національної ради в цілому, а також її Секретаріату.
Крім того, з метою участі у реалізації Проекту буде визначено чотири територіальні тристоронні соціально-економічні ради для опрацювання можливості створення органів соціального діалогу в новоутворених об’єднаннях територіальних громад.

Прес-служба НТСЕР