середа | 7 червня 2023 | 07:57
17.02.2021

На важливість впровадження елементів дуальної форми навчання під час професійної підготовки кваліфікованих робітників акцентували увагу на засіданні ТТСР Донецької області

NTSER

10 лютого 2021 року під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради за участю голови СПО репрезентативних професійних спілок Донецької області П. Древаля та заступника голови Ради ООР Донецької області В. Гайдукова.

На засіданні розглядалося питання щодо подолання дефіциту кваліфікованих кадрів у промисловості та про професійну підготовку закладами освіти області. Акцентувалася увага на важливість впровадження елементів дуальної форми навчання під час професійної підготовки кваліфікованих робітників.

За результатами засідання доручено:

провести моніторинг потреби кваліфікованих кадрів в розрізі галузей промисловості області (Департамент розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації);

здійснити аналіз виконання норм Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально – економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 –2021 роки в частині оплати праці кваліфікованих кадрів (ООР Донецької області).

Також було затверджено План роботи територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2021 рік, а Петра Древаля обрано Головою ради.

Прес-служба НТСЕР