понеділок | 26 жовтня 2020 | 07:07
13.10.2016

12 жовтня 2016 року Секретаріатом Національної ради за сприяння Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні було проведено засідання круглого столу на тему: ,,Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації“.

Відповідний захід є підсумком проекту, що реалізовувався протягом 2014-2016 років в рамках якого проводились регіональні семінари в Миколаївській, Львівській, Одеській, Сумській та Кіровоградській областях, в яких брали участь члени територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

На засіданні круглого столу заступником директора ДП ,,Укрпромзовнішекспертиза” Ю. Добровольським було презентовано результати проекту та друковане видання ,,Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації“. Також, міжнародним експертом, представником Берлінського Наукового центру соціальних досліджень Г. Шмідом була представлена презентація на тему: ,,Реформи Харца: перебудова соціальної держави (стимулювання зайнятості замість фінансування безробіття)“.

В роботі заходу взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінрегіонбуду, Державної служби зайнятості, всеукраїнських об’єднань профспілок та об’єднань організацій роботодавців, а також міжнародний експерт з Німеччини, представники територіальних тристоронніх соціально-економічних рад та наукових організацій. 

Матеріали кругло столу можна завантажити за посиланнями

Презентація Г.Шміда

Презентація Ю.Добровольського 

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: