п'ятниця | 2 жовтня 2020 | 01:39
18.10.2016

Зустріч профспілок та Прем`єр-міністра України В. Гройсмана

    Зустріч профспілок та Прем'єр-міністра України В. Гройсмана з питань соціально-економічних проблем працівників країни; завдань на шляху виконання підписаної Генеральної Угоди на 2016-2017 роки; проекту бюджету країни на наступний рік розміром 960 млрд.гривень, до якого депутати вже надали пропозицій додатково ще на 906 млрд.гривень; проблем обороноздатності і захисту держави; змін в економічній моделі країни в час втрати традиційних експортних ринків збуту; очікуваного зростання на 3% ВВП в 2017. 

   Прем'єр-міністр закликав до спільної роботи, зазначивши, що за цим круглим столом немає окремо Уряду, Федерації профспілок чи Федерації роботодавців - є єдина спільнота, яка об'єднує зусилля всіх сторін соціального діалогу для покращення життя в 45-мільйонній країні, що не може жити так бідно, як жила всі минулі роки. Мінімальна зарплата піднімається на 10 відсотків з 1 жовтня і кожна додаткова гривня в економіці має бути врахована в 2017 році в якісну оцінку оплати праці українців, - заявив В. Гройсман. Окремо прем'єр-міністр зазначив про збільшення фінансування профтехосвіти.

    Додатковими точками уваги будуть стимулювання енергозбереження, розвиток транспортної інфраструктури, реформи освіти, видатки на культури і Євробачення, розвиток тракторобудування, децентралізації.

Прес-служба НТСЕР