четвер | 30 червня 2022 | 16:12
27.02.2017

24 лютого 2017 року відбулось засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради

  24 лютого 2017 року відбулось засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Прем'єр-міністра України В. Гройсмана під головуванням Віце-прем'єр-міністра України, Голови Національної ради  П. Розенка.

Участь у засіданні взяли Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України С. Кубів, Віце-прем’єр-міністр України Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г. Зубко, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Д. Вовк, інші представники ЦОВВ, представники профспілок, роботодавців та територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

У ході засідання розглядалися питання про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2016 році та завдання на 2017 рік в контексті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 202 року та щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни.

З доповіддю по першому питанню виступив Прем'єр-міністр України  В. Гройсман.

В обговоренні виступили Співголова Національної ради від сторони роботодавців, Голова Об'єднання організацій роботодавців України А. Кінах, Співголова Національної ради від профспілкової сторони, Голова Федерації профспілок України Г. Осовий, Голова Ради Федерації роботодавців України Д. Олійник, Голова Конфедерації вільних профспілок України М. Волинець та інші представники сторін Національної ради.

Під час розгляду питання щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та профспілковою стороною представлено презентації з вищезазначеного питання.

З презентаційними та відео матеріалами можна ознайомитись за цими посиланнями.

http://ntser.gov.ua/split/files/content/Презентація%20профспілок.ppt

http://ntser.gov.ua/split/files/content/ministryPresentation11%20(3).pptx

https://www.youtube.com/watch?v=Eo76BET_xpg

 

 

 

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: