середа | 25 квітня 2018 | 19:16
21.04.2017

Відбулось засідання Наглядової ради Програми Гідної праці МОП для України

20 квітня 2017 року в приміщенні Міністерства соціальної політики України відбулось засідання Наглядової ради Програми Гідної праці МОП для України за участі директора Групи технічної підтримки з питань гідної праці та бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи, директора офісу МОП в Будапешті Антоніо Граціозі.

Під час засіданні Наглядової ради було підведено підсумки Програми Гідної праці МОП для України 2016-2019 рр. за минулий рік та визначено пріоритети на наступний.

Національний координатор МОП в Україні С. Савчук провів презентацію, під час якої були визначені наступні пріоритети в рамках Програми Гідної праці МОП для України, а саме:

 - сприяння зайнятості та розвитку сталих підприємств задля стабільності та зростання;

 - сприяння ефективному соціальному діалогу;

 - покращення соціального захисту і умов праці.

Поінформовано про реалізацію в рамках Програми Гідної праці МОП проектів ,,Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу” та ,,Зменшення стигми та дискримінації задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні”.

Також розглядалися питання технічного співробітництва, фінансування програми Гідної праці та досягнення програми МОП для України.

 

 

З програмою Гідної праці МОП для України 2016-2019 рр. можна ознайомитись на сайті Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради в рубриці ,,Наші ініціативи”.

Прес-служба НТСЕР