п'ятниця | 2 жовтня 2020 | 01:23
21.12.2017

Започатковано співпрацю між Всеукраїнським центром підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради

21 грудня 2017 року підписано Меморандум про співробітництво між Всеукраїнським центром підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
Меморандум підписали директор Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування В. Юрченко та в. о. секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради О. Степаненко.
Співробітництво буде здійснюватися шляхом обміну інформацією про плани діяльності, проекти і програми; взаємодії з питань розробки робочих навчальних та державних програм, планів дій, стратегій; проведення спільних інформативних та дискусійних заходів (конференцій, тренінгів, семінарів, круглих столів тощо) з метою розширення і оновлення професійних знань стосовно ефективного функціонування та розвитку соціального діалогу як основного інструменту вирішення завдань державної політики України, а також державного управління у сфері соціально-трудових та соціально-економічних відносин.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: