вівторок | 9 серпня 2022 | 18:54
08.12.2021

Представництво ООН в України підтримує розвиток соціального діалогу в Україні.

NTSER

Відповідний лист направлено на адресу Президенту України Володимира Зеленського, Першому віце-прем’єр- міністру України, Міністру економіки України Юлії Свириденко, Голові Національної ради Анатолію Кінаху, а також Міністрам – закордонних справ та соціальної політики.

Оснат Лубрані, координаторка системи ООН в Україні звернула увагу, що вся національна команда ООН в Україні вітає відновлення роботи Національної тристоронньої соціально-економічної ради та бажає успіху у просуванні реформ у соціальній та економічній сферах.

Також, Остан Лубрані наголосила, що система ООН в Україні залишається відданою скоординованій роботі для просування сталого розвитку миру, прав людини та гендерної рівності відповідно до пріоритетів Уряду України.

«Ми сподіваємося, що Національна тристороння соціально-економічна рада зможе зробити свій внесок у ці процеси розвитку, а система ООН в Україні, у свою чергу, сподівається на продовження співпраці з Урядом України та Національною тристоронньою соціально-економічною радою для просування сталого економічного та соціального розвитку на благо всіх людей», - Остан Лубрані зазначила в листі.

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: