четвер | 30 червня 2022 | 15:35
02.03.2022

Засідання колегії економічних та соціальних рад ЄС

Національна рада звернулася з проханням до країн, які є членами  Міжнародної асоціації економічних і соціальних рад та подібних інституцій (далі – МАЕСРПІ) з проханням про  виключення Російської Федерації з його членства та позбавлення статусу учасника Асоціації через військову агресію та військове вторгнення на територію України.

03 березня 2022 року у Парижі відбудеться засідання колегії МАЕСРПІ (візьмуть участь чотирнадцять економічно – соціальних рад ЄС), на якому розглядатиметься питання війну в Україні та обговорюватимуться можливі спільні реакції з іншими економічними та соціальними радами ЄС.

Національна рада закликає всі держави (всіх членів - держав) та їх організації допомогти очистити світ від нового Гітлера, ім’я якому Путін – викорінити російський вплив в соціально-економічній сфері, дипломатії та інших сферах. Всі ми розуміємо, що ця країна-агресор не має жодного морального, етичного права бути членом Асоціації, а тим паче головувати у період 2021-2023 років. Країна-агресор, країна-вбивця дітей, жінок, людей похилого віку не може толерувати гуманні та демократичні принципи життя - наголошують у своєму зверненні Голова Національної ради Анатолій Кінах та секретар Національної ради Наталія Ненюченко.

Дії Російської Федерації – не можуть поєднуватися із членством та перебуванням у Міжнародній асоціації економічних і соціальних рад та подібних інституцій. Національна рада України наполягає: виключити РФ з членів МАЄСРПІ та позбавити статусу учасника Асоціації. Україна просить підтримки членів економічних та соціальних рад в ім’я демократичних цінностей, миру, правди та свободи вибору.

Прес-служба НТСЕР