четвер | 26 травня 2022 | 04:30
06.05.2022

Діяльність профспілкової сторони в умовах воєнного стану

Профспілкова сторона Національної тристоронньої соціально-економічної ради з перших днів війни не залишилася осторонь біди, яка прийшла на нашу землю.

З перших днів війни Федерація профспілок України (ФПУ), територіальні профоб’єднання, всеукраїнські профспілки та їхні організації долучилися до підтримки Збройних Сил України, перерахувавши кошти на підтримку армії та сил територіальної оборони.

ФПУ, її членські організації постійно надають організаційно-правову і гуманітарну допомогу членам профспілок, зокрема в регіонах, де ведуться активні бойові дії, та на тимчасово окупованих територіях, а також на профспілкових об’єктах, де концентровано розміщені внутрішньо переміщені особи. Фінансову та гуманітарну допомогу профспілкам також надають міжнародні організації і національні профцентри, з якими вони співпрацюють, для забезпечення потреб вимушених переселенців.

На засіданні Президії ФПУ, яка відбулася у другій декаді квітня, при розгляді питання «Про роботу ФПУ, всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань в умовах воєнного стану в Україні» було визначено цей напрям роботи профспілок украй необхідним і таким, який необхідно продовжувати.

 

Прес-служба НТСЕР