четвер | 30 червня 2022 | 15:56
11.08.2014

Відбувся тренінг-семінар "Соціальний діалог - дієвий механізм профспілок у творенні регіональної політики"

NTSER

7-8 серпня 2014 року в м. Києві за участі представників профспілкової сторони Київської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, представників членських організацій Київської міської ради профспілок та за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта проведено тренінг-семінар "Соціальний діалог - дієвий механізм профспілок у творенні регіональної політики".

Мета тренінг-семінару: пошук пріоритетів 3-сторонньої взаємодії на територіальному рівні та посилення активності профспілок у творенні регіональної політики.

Учасники тренінг-семінару, керуючись основними нормами Закону України «Про соціальний діалог в Україні», визначили інтереси учасників 3-сторонньої ради, провели пошук зони перетину їх інтересів, окреслили і обговорили пріорити подальшої взаємодії 3-х сторін у питанні регіональної політики.

Проведена робота дозволить поширити та використовувати партисипативні методики для профспілкових організацій м. Києва, що сприятиме запровадженню сучасних методів мотиваційного менеджменту та демократизації управління підприємствами через участь найманих працівників в управлінні виробництвом.

 

Джерело: Київська міська рада профспілок