четвер | 30 червня 2022 | 15:36
16.05.2019

Національна конференція ,,Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці”

16 травня 2019 року з нагоди сторіччя Міжнародної організації праці Федерація профспілок України за підтримки Бюро МОП з питань діяльності трудящих провела  конференцію ,,Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці”.
Участь у її роботі взяли понад 200 учасників – члени Ради Федерації профспілок України, представники Міжнародної організації праці, центральних органів влади, організацій роботодавців, секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та науковці.
Під час заходу учасники обговорили питання ,,Майбутнє сфери праці: як його покращити”, наголосивши, що покращення майбутнього сфери праці в Україні може відбудитися лише шляхом забезпечення економічної стабільності, рівних можливостей та соціальної справедливості, що сприятиме укріпленню нашого суспільства.
Разом із тим, Голова Федерації профспілок України Г. Осовий відзначивши чималі досягнення Міжнародної організації праці, підкреслив, що сторіччя МОП є початком нового етапу її діяльності і, що рік століття МОП стане важливою віхою в історії людства.
В свою чергу, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук зазначив, що ініціатива ,,Майбутнє сфери праці” є спробою окреслити проблеми і намітити способи їх вирішення на однаковому часовому горизонті, а також те, що тематика майбутнього сфери праці тісно пов’язана з усіма 17 Цілями сталого розвитку.
Представники Кабінету Міністрів України представили звіт щодо роботи, яка проводиться  органами державної влади з метою досягнення цих цілей, зокрема, подолання бідності, а також покращення життя усіх громадян України.
В. Власюк, директор ДП ,,Укрпромзовнішекспертиза” виступив із презентацією ,,Новітній економічний розвиток і трудові ресурси”, зазначивши основні напрямки з розвитку трудових ресурсів для економіки.
За результатами заходу було прийнято проект Резолюції конференції, яка буде доопрацьована у п’ятиденний термін, та у подальшому надіслана соціальним партнерам, представникам наукових кіл і громадянського суспільства, а також Міжнародному бюро праці.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: