п'ятниця | 4 грудня 2020 | 04:28
24.04.2015

Проекти нових редакцій законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування» прийняті за основу…

За результатами розгляду в першому читанні 23 квітня 2015 року на пленарному засіданні Верховної Ради України проекти нових редакцій законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування»  прийняті за основу.

Голова Верховної Ради України В.Б. Гройсман, а також більшість народних депутатів України висловилися на підтримку підготовлених Нацдежслужбою і внесених Кабінетом Міністрів України законопроектів № 2490 та № 2489 як таких, що принципово мають змінити підходи до функціонування публічної служби в Україні та зорієнтувати її на громадян.

Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування А.І. Шкрум запропонувала створити робочу групу для доопрацювання законопроектів до другого читання.

Джерело: Нацдержслужба