четвер | 30 червня 2022 | 17:27
28.11.2017

Робоча зустріч членів Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної тристоронньої соціально-економічної ради з Державним секретарем Міністерства інформаційної політики України

NTSER

28 листопада 2017 року в приміщені Міністерства інформаційної політики України відбулася робоча зустріч членів Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної тристоронньої соціально-економічної ради з Державним секретарем Міністерства інформаційної політики України. У зустрічі взяли участь: А. І. Біденко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики України, Р. Т. Чернега, Голова Державної служби України з питань праці, Ю. М. Піжук, Голова Професійної спілки працівників державних установ України, О. Г. Голубов, Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців хімічної промисловості, Д. Б. Лабоженко, Заступник Голови Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців АПК та продовольства України», О. А. Степаненко, в.о. секретаря Національної ради та ін.
Представники Сторін соціального діалогу висловили спільну позицію, що питання подолання незадекларовоної праці є об’єднавчим і для профспілок, і для роботодавців, і для органів виконавчої влади. Одним із ключових шляхів подолання даної проблеми є інформування та проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо наслідків незадекларованої праці та пов’язаних з нею ризиків. У зв’язку з цим учасниками зустрічі запропоновано подальша спільна робота над розробкою та впровадженням масштабної інформаційної кампанії у сфері подолання незадекларованої праці.
Державний секретар Мініінформполітики, А. Біденко, підтримав ініціативу учасників та поінформував про готовність Міністерства включити питання поширення інформації щодо незадекларованої праці, пов’язаних з нею ризиків та наслідків для працівників та роботодавців до Плану заходів роботи Міністерства на наступний рік.
Довідково: Зазначена зустріч була організована секретаріатом Національної ради на виконання рішення прийнятого під час засідання Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної тристоронньої соціально-економічної ради 23.10.2017 щодо налагодження взаємовідносин з метою проведення у ЗМІ інформаційно-роз'яснювальної роботи про незадекларовану працю, пов'язані з нею ризики і наслідки для працівників і роботодавців.

 

Прес-служба НТСЕР