четвер | 30 червня 2022 | 17:18
27.04.2018

Ініціатива ,,Глобальний договір”

NTSER

20 квітня 2018 року у приміщенні секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбулася зустріч з обговорення можливості приєднання тристоронніх партнерів в Україні до ініціативи ,,Глобальний договір”, започаткованої у 2017 році Урядом Королівства Швеції.
Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, сторони профспілок, роботодавців, а також представники секретаріату Національної ради.
Під час зустрічі т. в. о. заступника секретаря Національної ради Бодрова В. поінформувала присутніх про започатковану Урядом Швеції ініціативу ,,Глобальний договір”, зазначивши, що вона представляє собою глобальне партнерство, метою якого є спільне вирішення проблем на світовому ринку праці, та спрямована на заохочення урядів, бізнесу, профспілок до прийняття зобов’язань щодо посилення соціального діалогу.
Представники профспілкової сторони та сторони роботодавців повідомили, що їх Сторони підтримують зазначену ініціативу, та запропонували приєднатись до неї у форматі Національної ради, оскільки тільки згуртована робота призведе до ефективного та позитивного результату.
У ході зустрічі учасникам заходу було запропоновано визначитись із переліком зобов’язань, які може взяти на себе кожна Сторона.
На даний час триває процес обговорення у Сторонах щодо можливості приєднання до ініціативи ,,Глобальний договір”.

Прес-служба НТСЕР