понеділок | 18 лютого 2019 | 09:13
14.06.2018

Заплпновано засідання Національного круглого столу щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці.

NTSER

22 червня 2018 року о 9.30 (початок реєстрації о 9.00) за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 54 (зал Національної Академії наук України) відбудеться засідання Національного круглого столу в рамках Національної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці.
Під час заходу будуть обговорюватися подальші кроки у реформуванні національного законодавства у сфері оплати праці, а також стан виконання Програми гідної праці МОП для України на період 2016-2019 рр., зокрема в частині досягнення гідної оплати праці в Україні.
У заході планують взяти участь представники органів виконавчої влади, об'єднань організацій роботодавців та профспілок, секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних і гуманітарних прав, аташе з політичних питань у сфері зайнятості Представництва Європейського Союзу в Україні, науковці та незалежні експерти.

Прес-служба НТСЕР